Heeft u vragen? Of heeft u advies nodig? Neem contact met ons op!

Onze Klantenservice helpt u graag

SKU 534587 Merk Tag

Blackmagic ATEM Talkback Converter 4K

2.819,00

Ondersteuning talkback voor maximaal 8 camera’s voor Blackmagic Studio Camera’s. Inclusief 12G-SDI voor alle formaten tot 2160p60, microfoon- en headsetaansluitingen op het voorpaneel en meer!

Gratis verzending in Nederland en België *
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, zelfde dag verzonden!

Beschikbaarheid: Op voorraad

Keurmerk webwinkel

30 dagen bedenktijd

Geld terug garantie

7 dagen klantenservice

Vragen en advies

Scherpe offertes

Laagste prijs garantie

ATEM Talkback Converter 4K verwerkt maximaal 8 camera’s voor SDI talkback met behulp van ingebouwde audiokanalen 15 en 16 zoals gebruikt op de Blackmagic Studio Camera’s en ATEM Camera Converter. Ondersteunt 12G-SDI voor alle SD-, HD- en Ultra HD-formaten tot 2160p60 en biedt BNC-verbindingen met elke camera, en een optische vezelaansluiting voor het toevoegen van een SFP-module voor glasvezel voor het verlengen van cameraafstanden wanneer dat nodig is. Inclusief push-to-talk-knoppen, ondersteuning voor stoere en gangbare luchtvaartheadsets, doorloop voor meer dan 8 cameraondersteuning, ingebouwde luidspreker, microfooningang op het voorpaneel en nog veel meer.

SDI-programma-ingangen

1 x 10-bits SD/HD/Ultra HD
4K auto switching programma-ingang van switcher, inclusief tally informatie met 16-kanaals embedded audio.

SDI-programma-uitgangen

1 x 10-bits SD / HD /
Ultra HD 4K
auto switching programma lus via uitgang maakt verbinding met een andere ATEM Talkback Converter 4K.

Talkback-audio

Aviation Headsets met 0,25″
TRS headset connector en 0,206″ TRS microfoon connector. Aan de voorzijde gemonteerde gebalanceerde XLR-microfoonconnector.

Analoge audio

1 x stereo RCA monitoring uitgang.

SDI-camera-ingangen

8 x 10-bits SD / HD /
Ultra HD 4K automatisch schakelen 16-kanaals embedded audio.

SDI-camera-uitgangen

8 x 10-bits SD / HD /
Ultra HD 4K automatisch schakelen 16-kanaals embedded audio.

SDI-uitgangen

8 x 10-bits SD / HD /
Ultra HD 4K automatisch schakelen 16-kanaals embedded audio.

Video-ingangen voor glasvezel (optioneel)

8 x single mode SD/HD/Ultra
HD 4K automatisch schakelende camera-ingangen met LC-connector.

Video-uitgangen voor glasvezel (optioneel)

8 x single mode SD/HD/Ultra
HD 4K automatisch schakelende camera uitgangen met LC connector.

Audio-ingangen voor glasvezel

8 x single mode camera
audio-ingangen met LC-connector. Kanalen 1 en 2 zijn cameraaudio. De kanalen 15 en 16 zijn intercomaudio.

Audio-uitgangen voor glasvezel

8 x single mode camera
audio-uitgangen met LC-connector. Kanalen 1 en 2 zijn cameraaudio. De kanalen 15 en 16 zijn intercomaudio.

Computerinterface

1 x mini-B type USB-connector voor firmware-updates.

Interne software-upgrade

Via de meegeleverde updater applicatie.

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Blackmagic ATEM Talkback Converter 4K” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wellicht wilt u hier ook naar kijken?

* Gratis verzending bij bestellingen vanaf € 100,- in Nederland en vanaf € 150,- in België.