Bekijk dit product op onze vernieuwde webshop!

SKU c9802 Merk Tags ,

FieldCast 3G SFP Optical Transceiver (TXRX-03-31)

79,00

Beschikbaarheid: Op voorraad

Bidirectionele 1310nm video-SFP’s, compatibel met een breed scala aan optische vezelvideoapparatuur. Verkrijgbaar in 3G, 6G en 12G.

Keurmerk webwinkel

Gratis verzending in Nederland en België *

Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, zelfde dag verzonden!

30 dagen bedenktijd

Geld terug garantie

Klantenservice

Vragen en advies

Scherpe offertes

Laagsteprijsgarantie

FieldCast SFP optische transceiver

Bidirectionele 1310nm video-SFP’s, compatibel met een breed scala aan optische vezelvideoapparatuur. Verkrijgbaar in 3G, 6G en 12G.

Kenmerken
  • 1310nm video-SFP
  • bidirectionele TxRx Tranceivers waarbij Tx staat voor Transmitter en Rx voor Receiver
  • verkrijgbaar in 3G, 6G en 12G
  • Compatibel met een breed scala aan optische vezelvideoapparatuur, zoals: Blackmagic-producten met glasvezel-i / o, ShieldRock Optical-Fiber Extenders

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “FieldCast 3G SFP Optical Transceiver (TXRX-03-31)” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wellicht wilt u hier ook naar kijken?

* Gratis verzending bij bestellingen vanaf € 100,- in Nederland en vanaf € 150,- in België.

Bel me vandaag terug