Bekijk dit product op onze vernieuwde webshop!

SKU c9800 Merk Tags ,

FieldCast 12G SFP Optical Transceiver (TxRx-12-31)

220,00

Beschikbaarheid: Op voorraad

Bidirectionele 1310nm video-SFP’s, compatibel met een breed scala aan optische vezelvideoapparatuur. Verkrijgbaar in 3G, 6G en 12G!

Keurmerk webwinkel

Gratis verzending in Nederland en België *

Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, zelfde dag verzonden!

30 dagen bedenktijd

Geld terug garantie

Klantenservice

Vragen en advies

Scherpe offertes

Laagsteprijsgarantie

FieldCast SFP optische transceiver

Bidirectionele 1310nm video-SFP’s, compatibel met een breed scala aan optische vezelvideoapparatuur. Verkrijgbaar in 3G, 6G en 12G.

Op NAB 2018 kondigde Blackmagic Design een reeks nieuwe converters aan, waaronder hun nieuwe Mini Converter Optical Fiber 12G.

Deze converter, niet groter dan een doosje lucifers, is een bidirectionele eenheid die tegelijkertijd 4K 60p-video kan verzenden en ontvangen. Het enige probleem – het heeft een 12G SFP-glasvezelmodule nodig.

Dit is waar FieldCast tussenkomt met hun nieuwe 12G SFP-module. Door twee van de Blackmagic mini-converters te koppelen aan de nieuwe FieldCast 12G SFP-modules, kan 4K 60p-video worden verzonden via single-mode glasvezel tot 10 km, dat is meer dan 6 mijl!

Hetzelfde 4K 60p-videosignaal dat via traditionele SDI-bekabeling wordt verzonden, zou sterven of moet opnieuw worden geklokt op de 50 meter, dus het is een aanzienlijke verbetering van het bereik voor 4K-workflows. Dit grotere bereik, ten opzichte van goedkope single-mode glasvezel, opent een breed scala aan 4K 60p point-to-point-applicaties voor omroepstudio’s, OB-vrachtwagens, sportstadions en evenementenarena’s.

Kenmerken
  • 1310nm video-SFP
  • bidirectionele TxRx Tranceivers waarbij Tx staat voor Transmitter en Rx voor Receiver
  • verkrijgbaar in 3G, 6G en 12G
  • Compatibel met een breed scala aan optische vezelvideoapparatuur, zoals: Blackmagic-producten met glasvezel-i / o, ShieldRock Optical-Fiber Extenders

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “FieldCast 12G SFP Optical Transceiver (TxRx-12-31)” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wellicht wilt u hier ook naar kijken?

* Gratis verzending bij bestellingen vanaf € 100,- in Nederland en vanaf € 150,- in België.

Bel me vandaag terug