Heeft u vragen? Of heeft u advies nodig? Neem contact met ons op!

Onze Klantenservice helpt u graag

SKU br007 Merk Tags ,

FieldCast Adapter Two Hybrid

434,39

Adapter Two Hybrid overbrugt de kloof tussen FieldCast glasvezelkabel en Blackmagic Design Studio Camera ™. Hij wordt rechtstreeks op de zijkant van de camerabehuizing gemonteerd, wordt met een flexibele LC Duplex-overbruggingskabel op de camera-SFP aangesloten en voorziet de camera van stroom.

Gratis verzending in Nederland en België *
Op werkdagen voor 17:00 uur besteld, zelfde dag verzonden!

Beschikbaarheid: Op voorraad

Keurmerk webwinkel

30 dagen bedenktijd

Geld terug garantie

7 dagen klantenservice

Vragen en advies

Scherpe offertes

Laagste prijs garantie

De vezelbrug om Studio Camera van stroom te voorzien

Adapter Two Hybrid overbrugt de kloof tussen FieldCast glasvezelkabel en Blackmagic Design Studio Camera ™. Hij wordt rechtstreeks op de zijkant van de camerabehuizing gemonteerd, wordt met een flexibele LC Duplex-overbruggingskabel op de camera-SFP aangesloten en voorziet de camera van stroom.

Met Adapter Two kunt u uw HD- of 4K-video heen en weer transporteren en alle functies van uw Studio Camera ™ bedienen met slechts één dunne en flexibele FieldCast 2Core-kabel, ongeacht de afstand!

Volledige camerabediening via slechts één glasvezelkabel

Als u uw studiocamera vrij over de studiovloer wilt bewegen en gebruik wilt maken van alle voordelen van ATEM camerabesturing, moet u voor elke camera twee onafhankelijke SDI-aansluitingen gebruiken om het allemaal mogelijk te maken. Je kunt het natuurlijk doen met twee stijve koperen coaxkabels, maar je kunt ook overwegen om voor FieldCast 2Core Hybrid te gaan en één dunne en flexibele kabel voor elke camera te hebben. Sluit Adapter Two Hybrid aan op je studiocamera en je hebt de meest robuuste glasvezelverbinding die mogelijk is, nog robuuster dan de goede oude BNC-connectoren op je koperen kabel.

Bovendien kunt u zelfs met 4K-video elke gewenste afstand afleggen en zonder zorgen dezelfde studiocamera’s in het veld gebruiken. Adapter Two Hybrid is een volledig passief apparaat dat glasvezel op de meest eenvoudige manier overbrugt, waardoor de camera’s volledig van stroom worden voorzien zonder speciale trucs. Houd gewoon de aansluitingen schoon en ga aan de slag.

 

Kenmerken

  • De adapter is voorzien van een FieldCast 2Core hybride chassisconnector, zodat u de FieldCast 2Core hybride hoofdkabel rechtstreeks op Blackmagic Studio Camera HD of 4K kunt aansluiten.
  • Single-mode glasvezeltechnologie, die een extreem hoge bandbreedte creëert voor foutloos transport van 4K-data en verder, bij elke kabellengte en koper transporteert voor het leveren van stroom aan de camera.
  • Wordt op de camerabehuizing gemonteerd met behulp van een speciale montageplaat en schroeven die in twee van de 1/4 “inzetstukken aan de rechterkant van de camerabody tikken.
  • Kan worden aangesloten op Blackmagic Studio Camera met behulp van een afzonderlijke flexibele LC Duplex-overbruggingskabel en een aparte XLR-ingang voor voeding.
  • Volledig aluminium oplossing, gebouwd rond een uitgefreesd blok met beide connectoren, geanodiseerde matzwarte afwerking, perfect bijpassend camerabody-oppervlak.
  • Verstelbare riemclip inbegrepen, om de adapter rechtstreeks aan de riem of zak te bevestigen.
  • Geïntegreerd universeel 1/4 ’20 UNC-inzetstuk voor montage op statief, rig of arm.

 

 

 

Gewicht 0.30 kg
Specificaties

• Uitgefreesde aluminium kast, glas gestraald en geanodiseerd
• kleurgecodeerd en FieldCast 2Core SM-chassisconnector met D-maat flens
• aangepaste FieldCast ultrakorte buiging ongevoelige patchkabel binnenin
• Senko LC Duplex aansluiting met interne stofkappen
• 30 cm. zwarte LC duplex patchkabel voor aansluiting op camera SFP
• hoge bandbreedte single mode 9/125 glasvezeltechnologie
• 2 paar 1/4 "schroeven voor montage met of zonder camerazonnekap
• afmetingen adapter: 93 (L) x 45 (B) x 33 (H) mm.
• gewicht inclusief montageplaat 270 gram
• inbussleutels en handleiding inbegrepen

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “FieldCast Adapter Two Hybrid” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Wellicht wilt u hier ook naar kijken?

* Gratis verzending bij bestellingen vanaf € 100,- in Nederland en vanaf € 150,- in België.

Bel me vandaag terug